Hlavní obsah
Online

Inflace jako téma českých voleb

Foto: David Neff, Seznam Zprávy

Alena Schillerová potkala na mítinku v Brně známého z oboru - předsedu ODS Petra Fialu.

Reklama

24. 9. 14:00
aktualizováno • 26. 9. 21:46

Do voleb zbývají dva týdny. Spustili jsme on-line reportáž z předvolebního dění.

Článek

Nejdůležitější zprávy

- Do zahájení voleb zbývá 12 dní. Na Seznam Zprávách pro vás sledujeme, co dělají tři favorité na post premiéra a jak pokračuje předvolební kampaň.

- Kdo kandiduje u vás v kraji? Kompletní přehled kandidátek najdete ZDE. S kým se nejvíc shodujete, si můžete vyzkoušet ve Volební kalkulačce.

- Kdo vyhraje volby? Připravili jsme pro vás vlastní volební model.

 • Sprejeři se v Českém ráji vyslovili k předvolebnímu stavu Česka

  Foto: Tomáš Hocke, starosta Turnova

  V Turnově se sprejeři krátce před volbami vrátili ke slavnému Havlovu výroku.

 • Bartoš dostal protikorupční cenu a rýpl si do Babiše

  Šéf Pirátů získal protikorupční ocenění. „No, snažili jsme se, co to šlo. Ale faktem je, že ty nejdůležitější věci se nám prosadit nepodařilo, protože by se dotkly soukromých zájmů velkých hráčů, včetně pana premiéra,“ rýpl si do Andreje Babiše (ANO).

 • Hamáček chce dál střežit slovinské hranice

  Svou troškou do mlýna ohledně migrace přispěl i ministr vnitra a lídr ČSSD Jan Hamáček. Dnes uvedl, že svému slovinskému protějšku Aleši Hojsovi nabídl prodloužení české policejní mise, která ve Slovinsku pomáhá střežit vnější hranici schengenského prostoru před nelegální migrací.

 • Festival stříhání pásek začíná

  Otevírání nové či opravené infrastruktury se vždy záhadně nakupí hlavně před volbami. Premiér Andrej Babiš a ministr dopravy Karel Havlíček slavnostně přestřihli pásku u nového podchodu z pražského hlavního nádraží na Žižkov.

  Foto: Twitter Andreje Babiše

  Premiér otevřel podchod.

 • Kampaň ovládli migranti

  Opozice reaguje na kampaň premiéra Andreje Babiše. Ten na sociálních sítích tvrdí, že hrozí nastěhování migrantů do chat a chalup. „Migranty do chat a chalup? Nikdy!“ napsal na Facebook. Šéf Pirátů Ivan Bartoš reagoval tím, že při současném zdražování Češi brzy žádné chaty mít nebudou. Předseda KDU-ČSL Marian Jurečka vtipkoval, zda se nebezpečí vztahuje i na vinné sklepy a řopíky.

Sdílejte článek