Hlavní obsah

Aplikace Windy.com vznikla jako hobby projekt, dnes ji navštíví až 300 000 lidí denně

(Video: Seznam.cz)

Přehledná aplikace dokáže nad mapou zobrazit až 35 různých meteorologických jevů. Používají ji i lidé, kteří informace o počasí potřebují vědět kvůli svému zaměstnání.

Článek

Aplikace Windy.com vznikla v roce 2014. Nejdříve šlo o amatérský projekt, v současné době na jejím vývoji pracuje šest lidí. Aplikace zobrazuje mapu s meteorologickými daty. Celkem je v ní k vidění 35 různých parametrů. Používají ji jak běžní občané, tak lidé, kteří potřebují znát informace o počasí ke své práci - piloti či záchranné složky. Celkem Windy.com denně použije asi 300 000 lidí.

Celý pořad Ráno na gauči sledujte každý všední den od 6:30 na celoplošné Televizi Seznam.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

Doporučujeme

Další zprávy

  • Na venezuelské hranici vojáci zastřelili dva lidi a mnoho dalších zranili

    Venezuelští vojáci při střetu v oblasti přiléhající k brazilským hranicím zabili dva domorodé obyvatele a dalších nejméně patnáct lidí zranili, z toho několik vážně. Na místě panuje napjatá situace. Incident se odehrál ve městě Gran Sabana, které se nachází na východě země poblíž hranic Brazílie a Guyany. Domorodí indiáni se podle agentury EFE snaží bránit tomu, aby byla Venezuela zcela odříznutá od sousedních zemí a aby se do země nemohla dostat humanitární pomoc.