Hlavní obsah

Expartner matky pohřešované Míši se oběsil, pro policii je hlavním podezřelým

Expartner matky pohřešované Michaely z Ústí nad Labem se oběsil.

 

Reklama

30. 1. 2017 19:50

Policie už téměř tři týdny marně hledá dvanáctiletou Michaelu Muzikářovou.

Článek

Bývalý partner matky hledané Michaely Muzikářové spáchal sebevraždu. Otakar S. se oběsil ve svém bytě, kde jeho tělo našla v pondělí policie.

„V současné době se s plzeňskou policií podílíme na prověřování úmrtí osoby, která souvisí s případem pohřešované dvanáctileté Míši Muzikářové. Byla nařízena soudní pitva. Pro tuto chvíli další bližší informace nebudeme sdělovat," řekla redakci policejní mluvčí Veronika Hyšplerová z Ústeckého kraje.

Jakým způsobem muž zemřel, neupřesnila. Po hledané dívce policie dál pátrá.

Video: Rozhovor se šéfem odboru pátrání Policejního prezidia Janem Rybárem nejen o případu pohřešované Míši z Ústí nad Labem.

Přestože policie Otakara S. z ničeho neobvinila, patřil podle zjištění redakce Seznam Zprávy k hlavním podezřelým v případu, který policie už skoro tři týdny neúspěšně vyšetřuje. Muž byl několikrát na výslechu, dokonce jeden absolvoval i na detektoru lži.

S matkou pohřešované školačky z Ústí nad Labem se měli rozejít minulý týden.

Michaela Patricie Muzikářová zmizela pravděpodobně 11. ledna, kdy nepřišla do školy. Její matka nahlásila pohřešování tentýž den vpodvečer. Ráno kolem 5:00 odcházela do práce, dceru ale nekontrolovala. Dívčin telefon byl naposledy aktivní 10. ledna večer. Od večerních hodin 11. ledna je školačka vedena v databázi Dítě v ohrožení.

Podívejte se ve videu, jak vypadá cesta z domova Míši do školy.

Michaela Muzikářová, Ústí nad Labem.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované