Hráč inzultoval rozhodčího, utkání NBL skončilo v Opavě předčasně

Zápas Olomoucka s Opavou skončil po osmnácti minutách (zdroj: TVCOM).Video: Karolína Bulisová

Druhý zápas čtvrtfinálové série basketbalové NBL skončil už po osmnácti minutách. Srbský pivot Olomoucka Darko Čohadarevič v závěru druhé čtvrtiny udeřil hlavou sudího Stanislava Kučeru.

Kdo vyhrál druhý čvrtfinálový zápas mezi Opavou a Olomouckem, bylo jasné už před koncem druhé čtvrtiny. V osmnácté minutě byl stav utkání 40:34 pro Opavu. Ve stejný moment přišla inzultace rozhodčího Stanislava Kučery, po které byl zápas ukončen.

Srbský pivot Darko Čohadarevič udeřil rozhodčího Kučeru hlavou poté, co mu byl odpískán nesportovní faul. Vzápětí obdržel technickou chybu za protesty. Slezané díky rychlé výhře vedou v sérii už 2:0 na zápasy.

Další čtvrtfinálový zápas této série je v plánu na neděli. Srb Čohadarevič do něj však nezasáhne. Vedení domácí federace mu zastavilo činnost. Jeho chováním se bude zabývat i disipinární ředitel Kooperativa NBL.