Hlavní obsah
Online

Kájo, nedej se. Hvězdy vyjadřují podporu Gottovi, který trpí leukémií

Telefonický rozhovor s Karlem Gottem o 80. narozeninách. (Video: Vedran Kovačevič, Seznam.cz)

12. 9. 2019 10:08
aktualizováno • 12. 9. 2019 12:31

Karel Gott ve čtvrtek na Facebooku oznámil svým fanouškům, že je vážně nemocný a podstupuje léčbu. Trpí akutní leukémií. Nemoc se u zpěváka rozvinula několik let poté, co se úspěšně léčil z rakoviny mízních uzlin.

Článek
 • O nemoci Karla Gotta píší i média v Německu

  O onemocnění Karla Gotta píší internetové verze německých deníků i týdeníků.

  Například týdeník Focus obsáhle cituje z pěvcova vyjádření na Facebooku a dodává, že Gott svou diagnózu zveřejnil, aby se vyhnul spekulacím a pronásledování bulvárem. Deník Der Tagesspiegel zase připomíná, že Karel Gott před třemi roky prodělal rakovinu.

 • Držíme palce, vzkazuje houslista

  Brzké uzdravení popřála Karlu Gottovi i operní pěvkyně Andrea Tögel Kalivodová. „Držíme palce Karle. Všichni,“ doplnil houslista Pavel Šporcl.

 • Ilona Csáková posílá energii

  „Moc na něj všichni myslíme. Držíme pěsti, Kájo, nedej se. Posíláme hodně lásky a energie tobě i tvé rodině,“ vzkázala Zlatému slavíkovi zpěvačka Ilona Csáková.

 • Vondráčková: Mám z toho husí kůži

  V uzdravení zpěváka věří jeho dlouholetá kolegyně Helena Vondráčková: „Dnes ráno mne šokovala zpráva o tom, že Kája Gott bojuje s leukémií. Mám z toho husí kůži a moc mne to mrzí. Je to velký bojovník a věřím, že vše díky obrovské podpoře rodiny, kamarádů a fanoušků zvládne. Moc na něj myslíme.“

  Foto: ČTK

  Karel Gott a Helena Vondráčková.

 • Karel Gott oznámil nemoc

  Vážení příznivci, deník Blesk mi položil konkrétní dotaz, který se týká mého zdravotního stavu. Ptali se na to, jestli...

  Zveřejnil(a) Karel Gott dne Středa 11. září 2019

Další články