Hlavní obsah

Kam to bude?: Vládci byznysu: Čeští politici si občas pletou vývoz popelnic se svobodou

26. 7. 2018

Víte, kolik zmizelo trafik, ptá se Libuše Šmuclerová. No, to jste přestřelil, směje se odpovědi ve speciálu Kam to bude?. (Video: Seznam.cz)

Podívejte se, jak zkouší „profesorka“ Šmuclerová. Čím byznysu prospívá Gustav Mahler? A kdy půjdeme na barikády?

Článek

Jízdu v pořadu Kam to bude? už absolvovaly dvě desítky kapitánů a kapitánek českého byznysu. A otevřeně se rozpovídali o řadě někdy i překvapivých témat. A spousta jejich myšlenek se do pořadu nakonec nevešla. Byla by ovšem škoda, kdybyste přišli o chvíle, kdy mocná mediální manažerka Libuše Šmuclerová zkouší moderátora Adama Junka z vědomostí, které mu chybějí.

Nebo o to, když miliardář Jan Dobrovský popisuje, jak si dnes politici pletou stížnosti na vývoz popelnic s bojem o svobodu médií.

Politikou se samozřejmě zaobíral i známý pán žlutých autobusů Radim Jančura. A jako obvykle si nebral servítky. „Šméčka v lokální politice berou lidem iluze o tom, že by šla politika vůbec změnit,“ popisuje, proč jsou podle něj Češi pořád tak trochu „nevrlí“.

K čemu je dobrý v byznysu Gustav Mahler, prozradil zase Petr Stuchlík z Fincentra. A jak vychovávat děti v době blahobytu, popsal jeden z otců českého internetu Olda Bajer. Podívejte se ve videu nahoře, co všechno se nám do pořadu Kam to bude? nevešlo.

Pořad Kam to bude?, v němž Adam Junek zpovídá v netradičním formátu kapitány a kapitánky českého byznysu, sledujte každý druhý čtvrtek na celoplošné Televizi Seznam.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

Staňte se fanouškem Seznam Zpráv i na Facebooku.

Doporučujeme