Hlavní obsah

Se Stanley Cupem v posteli. Alexandr Ovečkin nepřestává slavit triumf v NHL

Alexandr Ovečkin nepřestává slavit. Stanley Cup si bere i do postele. (Video: Karolína Bulisová)

Hokejisté Washingtonu Capitals stále pokračují v oslavách po zisku Stanley Cupu. Jeden muž si ale slavný pohár prakticky přivlastnil, a dokonce si ho bere i do postele. Kapitán Alexandr Ovečkin.

Článek

Ruský hokejista Alexandr Ovečkin je nyní dost možná nejšťastnějším člověkem na zemi. Po třinácti sezonách v zámořské NHL konečně se svým Washingtonem Capitals získal vytoužený Stanley Cup. Z poháru pro vítěze NHL je tak nadšený, že ho prakticky nedá z ruky.

Ovečkin a jeho manželka Anastasia zásobují sociální sítě fotografiemi a videi z oslav. Fanoušci tak mohli vidět stříbrný pohár u stolu při grilování, a dokonce i u Ovečkinových v ložnici. Slavný „Ovie“ si totiž pohár bere doopravdy všude, což znamená i do postele. Že kapitán Washingtonu s pohárem i spí, ale není pro fanoušky nic nového. Už na cestě z Las Vegas z oslav unavený útočník usnul s pohárem v náručí.

Ze sociálních sítí manželů Ovečkinových je zřejmé, že si dvaatřicetiletý Rus oslavy doopravdy užívá. Svůj úspěch hojně zapíjí i alkoholem a někdy se neostýchá pít i přímo ze Stanleyova poháru.

V úterý mají Capitals na programu průvod městem s pohárem. Oslavy vítězství celé NHL nemají konce. Alespoň ne pro Alexandra Ovečkina. Skoro to až vypadá, jako kdyby se kapitán Capitals poháru nechtěl vzdát a půjčit ho k oslavám i svým spoluhráčům.

Doporučujeme

Další zprávy

  • Čeští fotbalisté postoupili na Euro 2020

    Česká fotbalová reprezentace si čtvrteční výhrou 2:1 nad Kosovem v Plzni zajistila přímý postup na mistrovství Evropy 2020. Skóre otevřel v 50. minutě hostující Atdhe Nuhiu, za domácí se v 71. minutě trefil Alex Král a postupovou branku vstřelil v 80. minutě Ondřej Čelůstka. Utkání sledovalo necelých 11 tisíc diváků.

    Šampionát se v příštím roce uskuteční ve 12 městech v různých evropských zemích. Ze skupiny postupuje tým trenéra Jaroslava Šilhavého společně s Anglií. Za účast na Euru by Fotbalová asociace ČR měla od UEFA zinkasovat nejméně 237 milionů korun.

  • Zeman: Zimola by neměl zakládat novou stranu

    Předseda jihočeské sociální demokracie Jiří Zimola je podle prezidenta Miloše Zemana jednou z mála výrazných osobností ČSSD. Před založením nové strany by ho hlava státu varovala. Zeman to řekl ve čtvrtek v televizi Barrandov. Bývalý jihočeský hejtman Zimola ve středu uvedl, že požádal o registraci hnutí Změna 2020.

    Pokud by Zimola založil vlastní politickou stranu, bylo by to podle prezidenta štěpením atomů. „Je to jedna z mála výrazných osobností sociální demokracie, tak ať pro tuto stranu pracuje, ať občas snese nějakou porážku, ale věřím, že nakonec třeba krajské volby pro něj mohou být úspěšné,“ uvedl na Zimolovu adresu.