Hlavní obsah

TOP 5 nejhorších dárků na Valentýna. Tohle vaše přítelkyně neocení

14. 2. 2018

Čím neobdarovat lepší polovičku na Valentýna. (Video: Seznam.cz)

Přinášíme vám přehled toho, čím drahou polovičku na Valentýna rozhodně neobdarovat. Ale nezoufejte, pokud to nevyjde, máte šanci příští rok.

Článek

Ačkoliv je svatý Valentýn spíše svátek obchodníků než zamilovaných, bez pudu sebezáchovy mu každoročně propadá velké množství lidí.

O tom, jaká nebezpečí skýtá, přitom až do osudného okamžiku nemají nejmenší tušení. Je nepsaným pravidlem, že partner partnerce připraví romantický program nebo ji alespoň obdaruje malým dárkem. A tady nastává kámen úrazu. Ženy jsou z Venuše a muži z Marsu. Doslova.

Přehled pěti nejhorších valentýnských dárků vám přinášíme v úvodním videu.

Doporučujeme

Další zprávy

  • Na venezuelské hranici vojáci zastřelili dva lidi a mnoho dalších zranili

    Venezuelští vojáci při střetu v oblasti přiléhající k brazilským hranicím zabili dva domorodé obyvatele a dalších nejméně patnáct lidí zranili, z toho několik vážně. Na místě panuje napjatá situace. Incident se odehrál ve městě Gran Sabana, které se nachází na východě země poblíž hranic Brazílie a Guyany. Domorodí indiáni se podle agentury EFE snaží bránit tomu, aby byla Venezuela zcela odříznutá od sousedních zemí a aby se do země nemohla dostat humanitární pomoc.