Hlavní obsah
bokasanjo14. 11. 2018
Přehráno 659x
659x
bokasanjo
14. 11. 2018
5147x
Mex
13. 11. 2018

Další články

 • Opozice vyvolá hlasování o nedůvěře Babišově vládě. Premiéra vyzývá k demisi

  Šest opozičních stran, jež sdružují 92 poslanců, podalo návrh na vyslovení nedůvěry Babišově vládě. Pro vyslovení nedůvěry je třeba hlasů od 101 poslanců.

  Po jednání všech opozičních klubů STAN, ODS, Pirátů, TOP 09, KDU-ČSL a SPD se dospělo k jednotnému postoji. Opozice považuje podezření premiéra Andreje Babiše za neakceptovatelná.

  „Opoziční poslanci vyzývají, aby opustil funkci premiéra, dokud nebude vyšetřena kauza Čapí hnízdo. Podávají návrh na vyslovení nedůvěry vládě ANO, ČSSD a KSČM,” citoval ze stanoviska šéf ODS Petr Fiala.

 • Babišův problém může být hlubší, naznačuje prezidentský kandidát Fischer

 • Lékařka Babiše juniora rezignovala na mandát zastupitele v Praze 8

  Ošetřující lékařka Andreje Babiše mladšího Dita Protopopová rezignovala na post zastupitelky v Praze 8. Učinila tak v reakci na reportáž Seznamu, která přinesla závažná vyjádření Babiše juniora k případu Čapí hnízdo. Podpis Protopopové je mimo jiné pod lékařskou zprávou, kterou advokáti podložili stížnost proti trestnímu stíhání Babiše juniora.

  „Do politiky jsem nevstupovala, abych ohrozila svou rodinu,“ uvedla mimo jiné Dita Protopopová v tiskovém prohlášení. „Tlak, který je nejen na mě, ale i na mé nejbližší v posledních hodinách, je neúnosný.“

  K tomu, že Andrej Babiš mladší v reportáži říká, že se spolupodílela na jeho nedobrovolném pobytu na Krymu nebo že poskytla právníkům zprávu o jeho zdravotním stavu bez jeho vědomí, se přímo nevyjádřila. Uvedla jenom, se v médiích objevily lživé informace, které ji osobně poškozují a urážejí a pak také parazitují na nemocném člověku.

  Protopopová kandidovala v komunálních volbách v řadách hnutí ANO. V éře Andreje Babiše na financích byla poradkyní jeho resortu. A pak také závodí na horských kolech za tým Agrofertu.

Reklama