Hlavní obsah

Ovčáček přiznal opilecký incident: Bylo to selhání, je mi to líto

Foto: Michal Šula, Seznam Zprávy

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Reklama

18. 12. 2021 13:30

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček přiznal, že byl opilý převezen do Ústřední vojenské nemocnice. Za událost se omluvil, označil ji za výjimečné selhání.

Článek

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček byl v noci na pátek kolem 3. hodiny převezen do Ústřední vojenské nemocnice. U události zasahovala i policie, protože odmítal opustit taxík.

Do střešovické nemocnice měl jet Ovčáček za doprovodu policie kvůli tomu, že byl opilý a agresivní. Mluvčí prezidenta v sobotu odpoledne přiznal, že k události došlo. Potvrdil to ve vyjádření pro CNN Prima News.

„Došlo k tomuto výjimečnému selhání, kterého mi je nesmírně líto. Nesmírně mě mrzí, protože jsem určitě mnoho lidí zklamal, třeba i své blízké a spolupracovníky. Mohl jsem tím ublížit i panu prezidentovi,“ pokračoval. Sám Miloš Zeman byl na mluvčího „nesmírně laskavý“.

„Nebudu se na nic vymlouvat, byla to výjimečná věc, která se nebude opakovat, a chtěl bych poprosit všechny o odpuštění. To je nesmírně důležité, je mi to líto,“ dodal pro Primu Ovčáček.

Ovčáček také dodal, že v posledních měsících zažíval těžké období. „V uplynulých týdnech, měsících jsem zažíval období velkého tlaku. Pan prezident byl v nemocnici, byly zde různé dramatické okolnosti kolem sestavení vlády a bylo to hodně náročné období, které jsem v životě ještě asi nezažil,“ svěřil se Ovčáček v rozhovoru.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované