Hlavní obsah

Stalo se mi, co polovině žen. Netušila jsem, kolik těhotenství končí potratem. Adela Banášová o tématu, o kterém ženy raději mlčí

Intimní rozhovor s Adelou Banášovou-Vinczeovou vedla Blanka Kubíková. (Video: Blanka Kubíková, Seznam Zprávy)

 

Reklama

8. 7. 2018 18:34

Se stejnou lehkostí, s jakou moderuje velké akce, mluví i o velmi citlivých tématech. V pořadu Intimní zpovědi Adela Banášová-Vinczeová komentuje i pozornost bulváru: „Říkám si, že jsem příloha ke kávě: Lidé si dají kávu, u toho si o mně něco přečtou a pak zapomenou. Já to tak dělám taky.“

Článek

Když bulvár poukazoval na její věk a to, že ještě není těhotná, její o deset let mladší manžel, televizní moderátor Viktor Vincze, zveřejnil, že problém bude zřejmě v jeho spermiogramu.

„Viktor se o to začal zajímat a zjistil, že jde o epidemii: Mladí muži mají každou generaci méně a méně spermií a jsou méně kvalitní,“ říká Adela v rozhovoru pro pořad Moje místa – Intimní zpovědi.

Takhle jste Adelu Banášovou ještě neviděli. Vzala nás na místo, kde dělala servírku a kde hraje rodinné divadlo:

V první části pořadu nás vzala Adela Banášová na svá oblíbená místa v Bratislavě i Praze. (Video: Blanka Kubíková, Seznam Zprávy)

„Spěje to k tomu, že za pár desítek let budou už jen umělá oplodnění. Viktor to téma otevřel a ukázalo se, že se to dotklo spousty mužů. Můžeme mluvit o všem na těle, o cukrovce, dokonce o rakovině tlustého střeva, ale pozor, mužského rozkroku bychom se neměli dotýkat,“ říká ironicky Adela. V otevřeném rozhovoru mluví i o tom, jak by se s manželem vyrovnali s tím, kdyby se jim potomka počít nepodařilo.

Adela se nevyhýbá ani dalším citlivým tématům, jako byla ztráta očekávaného dítěte před pěti lety, nebo naprostá beznaděj, když ji rodiče dali do školky v Berlíně, aniž uměla německy.

S humorem vypráví o tatínkovi extrovertovi a mamince introvertce a jak se podle ní manželky diplomatů realizují v charitě, anebo se z nich stanou alkoholičky: „Maminka to vyřešila tak, že začala v Berlíně dělat keramiku.“

Otevřený rozhovor si pusťte ve videu nahoře.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované