Hlavní obsah

Babiš je zbabělec, Zeman má invalidní názory. Seznamte se s youtuberem Kovym, který zpovídal Junckera

„Teď bych hrozně rád vyzpovídal Angelu Merkel,“ říká v rozhovoru youtuber Kovy a vysvětluje, na co všechno by se jí ptal. (Video: Jiří Kubík)

 

Reklama

21. 9. 2017 14:57

Jednadvacetiletý student Karel Kovář, známý jako Kovy, už několik let natáčí videa, která na jeho kanálu na YouTube vidí týden co týden přes půl milionu lidí. Časopis Forbes jej označil za devátého nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích. Kovy dnes přijal Výzvu Jiřího Kubíka.

Článek

„Bylo už pár lidí, které jsem nepotěšil tím, co jsem ve videích říkal, a tak jsem si někam už i zavřel dveře,“ říká Kovy v rozhovoru a vzápětí doplňuje, že šlo o ředitele televize Barrandov Jaromíra Soukupa. „Dělal jsem si srandu z jeho moderátorských schopností. Pak jsem se měl účastnit nějaké akce, kde on byl částečným sponzorem, tak mi přišel e-mail, abych tam nejezdil.“

Kovy v rozhovoru dál mluví o tom, jak vnímá pravděpodobného vítěze voleb Andreje Babiše i současného prezidenta Miloše Zemana, proč vlastně natáčí videa, která se týkají politiky, a jak se dá touhle prací uživit: „Peníze z toho nejsou špatné.“

Okomentoval i názory starší generace, jež často youtubery považuje (slovy herce Jiřího Bartošky) za „debily“, kteří (slovy filmového recenzenta Kamila Fily) předvádějí „jenom průjem“.

V jakém stavu dělal minulý týden rozhovor se šéfem Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem a proč ho téma Evropské unie na škole absolutně nezajímalo? A jak se ho snaží politické strany využít ve volební kampani? I to se dozvíte v dnešní Výzvě.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované