Hlavní obsah

Beckhamovi slavili po vzoru králů. Narozeninová párty v Buckinghamu pobouřila veřejnost

Beckhamovi slavili narozeniny v Buckinghamském paláci (Video: Reuters, Ruptly)

 

Reklama

12. 7. 2017 7:10

Fotografie zveřejněné Davidem Beckhamem na Instagramu zvedly mezi britskou veřejností vlnu nevole.

Článek

Dcera Davida Beckhama Harper oslavila své šesté narozeniny v komnatách Buckinghamského paláce. To alespoň napovídají fotky jejího otce, které umístil na svůj instagramový profil. Ty, kromě narozeninového přání, zobrazují Harper v prostorách paláce. Na jedné z nich je s kamarádkami v převlecích pohádkových princezen a také s reálnou princeznou Eugenií - dcerou prince Andrewa (druhého syna královny Alžběty II.).

Oslava se konala v soukromých pokojích prince Andrewa v době, kdy byla královna s princem Philipem ve Skotsku. Ten by, už jen kvůli vztahům s bývalou manželkou prince Andrewa Sarah Fergusonovou, která oslavu pořádala, nikdy nic takového nedovolil. Podle blízkých královské rodiny, které cituje britský bulvární deník The Sun, má ale královna pro Sarah Fergusonovou slabost.

Po zveřejnění fotografií začaly na Beckhamově Instagramu přibývat nesouhlasné komentáře, které se shodují na tom, že by Beckhamovi neměli využívat své slávy a přátelství s královskou rodinou na úkor obyčejných rodin. David Beckham jako odpověď přidal další fotografii, kde popřel, že by událost měla spojitost s dceřinými narozeninami.

„Aby bylo jasno, palác jen tak neotevřel své brány, protože měla Harper narozeniny. Jednalo se o čajový dýchánek, kam jsme byli my a ostatní hosté pozváni," stálo mimo jiné v komentáři pod poslední Beckhamovou fotografií.

Beckhamovi se vždy těšili přátelství s královskou rodinou. Victoria Beckhamová letos dostala Řád britského impéria a David Beckham se dlouhodobě snaží o rytířský titul.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované