Hlavní obsah

Bojuje za normální holky. Lajky štěstí nepřinesou, říká Kristýna Dolejšová. Ptejte se V centru společně s Shopaholic Nicol

V centru s Kristýnou Dolejšovou. (Video: Redakce Seznam)

Reklama

30. 5. 2018 20:03

Velká premiéra. Nikola Čechová (Shopaholic Nicol) si do centra pozvala blogerku Kristýnu Dolejšovou. Jak sociální sítě kazí naše sebevědomí? Pořad V centru je také o vás a vašich dotazech. Ptejte se na sociálních sítích s hashtagem #Vcentru.

Článek

Kristýna Dolejšová je autorkou projektu #ZaNormalniHolky a knížky Bez filtru, ve kterých popisuje život normálních holek. V rámci svých aktivit se snaží ukázat jiný pohled na lidskou krásu a vyzdvihnout skutečné kvality.

Nikola Čechová (s přezdívkou Shopaholic Nicol) je jedna z nejúspěšnějších českých youtuberek. Na sociálních sítích ji sledují stovky tisíc diváků a patří mezi nejvlivnější influencery mezi mladými lidmi. V pořadu V centru se představí v roli moderátorky.

Jak sociální sítě kazí náš pohled na krásu? Proč Photoshop kazí naše sebevědomí? Hledáme štěstí tam, kde není? Jak vypadá normální holka?

Pořad V centru sledujte každou středu od 20:00 na Televizi Seznam, našem webu a Facebooku.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené