Hlavní obsah

Brutální napadení žen v centru Prahy: Šly se jen bavit, skončily surově zmlácené v péči lékařů

Záhady Josefa Klímy: Brutální napadení žen před známou pražskou diskotékou. Co se odehrálo u Mišmaše? (Video: Josef Klíma, Seznam Zprávy)

 

Reklama

15. 11. 2018 12:09

Pět žen, dvě matky s dospělými dcerami a teta, se šly ve čtvrtek 25. října pobavit do pražského klubu Mišmaš. Když kolem druhé hodiny ráno čekaly na taxíka, napadla je – jak to zatím vypadá – naprosto bezdůvodně skupinka mladíků a zmlátila a zkopala je tak, že ta nejvíc postižená z žen už víc než týden leží v nemocnici.

Článek

Proč mladíci takhle brutálně zřídili bezbranné ženy, které předtím vůbec neznali? Nejen tahle otázka znepokojuje oběti.

Mladíci totiž patří k vlivné a bohaté rodině takzvaných světských, takže ženy se bojí, zda příbuzní útočníků nevyvíjejí skryté úsilí, aby se surový útok nakonec nezlehčil a nezametl pod stůl. Hrozí něco takového?

Podrobnosti v úvodním videu.

Reportáž je součástí pořadu Záhady Josefa Klímy, který můžete v premiéře sledovat na Televizi Seznam každou neděli od 20:00.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

Celý pořad Záhady Josefa Klímy: O brutálním útoku mladíků před známou pražskou diskotékou. Zákulisí chystaného puče v době vzestupu nacistů. A glosy hudebníka Lipa a novináře Mitrofanova. (Video: Seznam Zprávy)

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované