Hlavní obsah

Dnes večer v TV Seznam: Zubař Roman Šmucler, Babišovy sňatky z rozumu a dva roky v zajetí separatistů

Reklama

14. 3. 2018 15:23

Co vás čeká ve večerním programu naší Televize Seznam? Podívejte se na ochutnávku hlavních pořadů.

Článek

20.00 Osmička: Roman Šmucler

Proč Česko trápí nedostatek zubařů? Nahradí je lékaři z východních zemí? Budeme si muset za stomatology připlatit? A jak si správně čistit zuby? V diskusním pořadu Osmička, kde se ptají i diváci, přivítá moderátor Adam Junek prezidenta České stomatologické komory Romana Šmuclera.

Podívejte se na část pořadu Osmička s Romanem Šmuclerem. (Video: Adam Junek, Seznam Zprávy)

21.00 Výzva: Helena Válková

Je spolupráce ANO s komunisty a Okamurovým hnutím SPD ve Sněmovně „sňatkem z rozumu“? Co bude muset Babišovo hnutí obětovat, aby vznikla vláda? Bývalá ministryně spravedlnosti a poslankyně ANO Helena Válková hostem ve Výzvě Renaty Kalenské.

Podívejte se na pořad Výzva s Helenou Válkovou. Je správné vyjednávat o podpoře vlády s KSČM a SPD? (Video: Seznam Zprávy)

21.30 Rozhovor: Igor Kozlovskij

Skoro dva roky strávil jako údajný špion ve věznicích proruských doněckých separatistů. K propuštění mu pomohl prezident Miloš Zeman. Jak dlouhé věznění snášel a co bylo nejhorší? Existuje naděje, že skončí konflikt na východní Ukrajině? Historik Igor Kozlovskij odpovídá v interview Jiřího Hoška.

Historik Igor Kozlovskij strávil dva roky v zajetí u separatistů na východě Ukrajiny. Jak na tu dobu vzpomíná? (Video: Jiří Hošek, Seznam Zprávy)

Už máte naladěnou Televizi Seznam?

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované