Hlavní obsah

Glosa Daniela Kroupy: Kam a proč zmizeli strakapoudi

Filozof Daniel Kroupa se ve své glose zamýšlí nad tím, jak zemědělské projekty devastují přírodu. (Video: Josef Klíma, Seznam.cz)

9. 9. 2018 6:23

Filozof, vysokoškolský pedagog a někdejší politik se ve své glose zamýšlí nad tím, jak megalomanské zemědělské projekty zásadně přispívají k devastaci přírody a k postupnému vyhubení ptactva.

Článek

Glosa je součástí nového pořadu Televize Seznam Záhady Josefa Klíma. Známé osobnosti se v této rubrice budou pravidelně zabývat fenomény naší doby.

Úvahu Daniela Kroupy si můžete pustit v úvodním videu, celý pořad naleznete níže.

Záhady Josefa Klímy chystá tým novinářů, kteří hledají nové stopy v „živých“ i odložených případech. Prostřednictvím reportáží budou upozorňovat na nejrůznější společenské nešvary, podvody a neetická jednání, pohnuté lidské osudy a dosud neznámé okolnosti historických událostí a případů.

V premiéře je můžete sledovat na Televizi Seznam každou neděli od 20:00.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

Záhady Josefa Klímy: Muž, obviněný z útoku na Petru Kvitovou, už v minulosti útočil. Chlebíčková aféra. A „selfie day“ režiséra Jiřího Vějdělka. (Video: Seznam.cz)

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené