Hlavní obsah

Herec Pavel Nový točí klip s ostravskou kapelou Self Made

Foto: Facebook.com/selfmadeband

Kapela Self Made.

Reklama

16. 1. 2021 15:51

Herec Pavel Nový v sobotu v Ostravě natáčel klip s ostravskou kapelou Self Made. V písni o studentských výmluvách s názvem Alibista se ujal role profesora.

Článek

Nový v sobotu řekl, že se v mládí sám moc nevymlouval, brzy dospěl k názoru, že pravda je často mnohem neuvěřitelnější.

Ostravská kapela Self Made loni oslavila pět let existence, pro natáčení klipu, který vzniká v prostorách Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava, si však dovolila pozvat hereckou osobnost. Zpěvák skupiny René Matlášek se s Pavlem Novým před časem seznámil v jedné talkshow a už tehdy mu herec spolupráci přislíbil. „Pavel Nový je skvělý herec, jenž ztvárnil řadu rolí ve filmech, na kterých jsem vyrostl. Velmi si jej i jeho práce vážím,“ řekl Matlášek.

Matlášek studuje vysokou školu v Brně a tam jej napadl i jeden z ústředních veršů nové písně. Celá skladba je o studentských výmluvách, mnohdy i absurdních. Sám se ale snaží moc nevymlouvat. „Ale také je možné, že si to po těch letech už jen raději nepamatuju,“ řekl zpěvák s úsměvem. V osobním životě ale s výmluvami zkušenosti má. „Nepovažuji se za člověka, co by měl ve zvyku se vymlouvat často, a doufám, že mě tak nevidí ani mé okolí. Ale lhal bych, kdybych řekl, že jsou mi výmluvy úplně cizí,“ uvedl.

Nový v sobotu do Ostravy dorazil vlakem a ve velmi dobré náladě. Na natáčení se moc těšil. „Je to pro mě zábava,“ řekl po příjezdu. S ne úplně známými kapelami spolupracuje častěji, jednou vystupoval mimo jiné v klipu rockové kapely z Teplic. Matláškova skladba jej zaujala. „Je to pěkná pecka,“ řekl herec. Věří, že píseň má potenciál, aby se prosadila. Přirovnal ji ke skladbám své oblíbené kapely Yo Yo Band.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované