Hlavní obsah

Jeho hit vidělo na YouTube jeden a půl miliardy lidí. DJe Alana Walkera přilákala Ostrava

V industriálních Dolních Vítkovicích vystoupí se svou show jeden z nejsledovanějších hudebníků světa.

 

Reklama

30. 1. 2018 16:37

Na festivalu taneční hudby Beats for Love v Ostravě letos vystoupí norský producent, DJ Alan Walker. „Nejvíc se proslavil hitem Faded, který už má na YouTube více než 1,5 miliardy zhlédnutí. Jde o jednoho z komerčně nejúspěšnějších producentů současnosti a my jsme moc rádi, že jsme ho pro náš festival získali,“ řekl pro Seznam.cz ředitel festivalu Kamil Rudolf.

Článek

V září vydal dvacetiletý Alan Walker nový singl All Falls Down, na kterém spolupracoval se sestrou Miley Cyrus, zpěvačkou Noah Cyrus. Skladba podle pořadatelů Beats for Love stojí na počátku nové kampaně World of Walker, která bude obsahovat více nových singlů, videoklipů a dalších překvapení.

Na festivalu vystoupí rovněž britský multiinstrumentalista Youngr, který při svých vystoupeních hraje až na deset hudebních nástrojů. „O Youngra jsme letos hodně stáli, vždyť za minulý rok absolvoval na 80 vystoupení po celém světě, včetně amerického a evropského turné, která byla beznadějně vyprodaná,“ uvedl Rudolf.

Na scéně věnované stylu drum & bass zahraje novozélandské duo The Upbeats. Dalšími účinkujícími na Beats for Love budou nizozemský DJ a producent Dannic nebo Ital Luca Agnelli.

Festival, který je jednou z největších přehlídek taneční hudby ve střední Evropě, se letos bude konat od 4. do 7. července v Dolních Vítkovicích. Na více než deseti pódiích na něm vystoupí téměř 400 umělců z celého světa. Vstupenky se aktuálně prodávají za 590 korun.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:
Miley Cyrus

Doporučované