Hlavní obsah

Miloš Zapletal: Zákaz plavek na soutěžích krásy je absurdní

Studio Slavní: Miloš Zapletal se baví zákazem promenády v plavkách na Miss USA. (Video: Veronika Farářová, Seznam Zprávy)

 

Reklama

26. 9. 2018 17:35

Někdejší šéf České Miss a ředitel produkční agentury by nebyl rád, kdyby Evropa následovala americký příklad.

Článek

Miloš Zapletal sám sebe momentálně charakterizuje hlavně jako farmáře. A spisovatele. Právě o čerstvě dopsané knize promluvil ve studiu Slavných.

Ovšem – těžko se při rozhovoru s někdejším „vládcem“ České Miss nezastavit u novinek, které přineslo letošní klání v USA. „Já už to moc nesleduji. Ale zákaz promenády v plavkách na Miss USA mě pobavil. Vychází z nesmyslné kauzy #MeToo. Přijde mi to absurdní a doufám, že to v Evropě nebudeme následovat,“ myslí si Zapletal.

Jeho kniha Báchorky blanického rytíře prý vychází z vlastních zkušeností: „Mám pod Blaníkem farmu, kde dětem připravujeme různé programy, strašidelné stezky, procházky s hejkaly, lampionové průvody. A protože v Blaníku žijí blaničtí rytíři, tak právě jeden z nich zažívá s podobnými strašidly svá napínavá dobrodružství.“

Rozhovor je součásti pořadu Slavní, který můžete sledovat v premiéře od 10:30 a v repríze od 18:45 na celoplošné Televizi Seznam.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované