Hlavní obsah

Hledá se LEADr.: „Mlčte. Nic jste nezažili.“ Mladá generace se vydala diskutovat do ulic

Hledá se LEADr. (Video: Člověk v tísni)

Reklama

2. 5. 2018 21:09

"Dokaž vlastními činy, že i jednotlivec může mít vliv na společnost.” Jak dopadl tento úkol tváří v tvář spoluobčanům?

Článek

Je tu čtvrtfinále. Tentokrát budou soutěžící bojovat sami za sebe. „Prokaž, že jsi lídr. Dokaž vlastními činy, že i jednotlivec může mít vliv na společnost.” To je úkol, na který má každý ze čtyř zbývajících soutěžících pouhé 2,5 hodiny. Jak se s ním poperou Zdislava, Jakub, Viktor a Matěj? A co na to říkají Kovy a Janek Rubeš?

Tentokrát pojedeme přímo k soutěžícím domů a poznáme Zdislavu, Jakuba, Viktora a Matěje trochu lépe. Podíváme se, jak žijí, a potkáme lidi, kteří jsou pro ně důležití. Navíc bude muset každý z nich vymyslet, jakým způsobem splní úkol. Na konci jejich výkon opět zhodnotí porota složená z Jindřicha Šídla, Silvie Lauder, Veroniky Sedláčkové a Karla Strachoty. Do dalšího kola pošle už jen tři soutěžící. Soutěž má celkem pět kol a ve finále o celkovém vítězi rozhodnete právě vy, diváci, hlasováním na www.hleda.se (16. a 17. května).

Vítězka nebo vítěz odjede za odměnu na stáž do zahraničí.

Hledá se LEADr. běží na Seznam Zprávy každou středu od 18. dubna 2018.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené