Hlavní obsah

Na pardubické závodiště se vrací autokino

Foto: Seznam Zprávy

Ilustrační snímek.

Reklama

13. 11. 2020 18:21

Na pardubickém dostihovém závodišti začne ve čtvrtek 19. listopadu znovu promítat autokino. Prvním snímkem bude komedie Ondřeje Trojana Bourák.

Článek

Na velkoplošné LED obrazovce se na podzim vystřídá množství českých i zahraničních snímků, a to jak nových, tak těch, které lze zařadit mezi filmové klasiky.

Filmy se budou promítat zejména ve čtvrtek, pátek a v sobotu, vždy od 18:00, brána areálu se bude otevírat už o hodinu dříve. Kapacita autokina je 120 až 200 aut. Filmoví diváci si mohou vstupenky zakoupit v předprodeji na portálu www.masvstupenky.cz, jeden lístek za 250 korun platí pro celé auto. Vstupenky budou v prodeji i na místě. Podrobný program se bude postupně zveřejňovat na webu autokina.

Celý areál autokina si mohou také pronajmout firmy, které si uzpůsobí program vlastním potřebám. „Společnosti přišly kvůli uzavřeným restauracím a dalším podnikům o tradiční vánoční večírky, proto jim nabízíme pronájem kina s vlastním výběrem filmu, ale lze i realizovat autokoncert některé z kapel,“ uvedl marketingový ředitel kina David Kantor.

Autokino na závodišti fungovalo i letos před letními prázdninami. Od 21. května mělo na programu 36 filmů včetně dětských.

Sledování filmů z auta zavedly na jaře a na podzim i Svitavy. Projekce skončily v polovině listopadu.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované