Hlavní obsah

Případ nizozemských mlátiček. Co teď útočníky čeká?

Dva obvinění Nizozemci, kteří napadli číšníka, jsou ve vazbě. Další tři nesmí do Česka. Jaký je vývoj případu? (Video: Seznam Zprávy, Seznam Zprávy)

 

Reklama

16. 5. 2018 10:14

S reportérem Hanušem Hanslíkem za kulisy mediálně hojně sledovaného příběhu útoku na číšníka v centru Prahy.

Článek

Poslední dubnový týden zaplnily prostor v médiích záběry surového útoku, při němž několik mužů v přesile napadlo obsluhu restaurace v centru hlavního města. Jeden z číšníků byl velmi vážně zraněn. Agresoři byli zakrátko zadrženi před odletem na pražském letišti a ukázalo se, že jde o Nizozemce – trenéry z fitness center. A v jednom případě dokonce také o kriminalistu.

Případ sledoval Hanuš Hanslík, který v pořadu Reportéři Seznamu nastínil vývoj v této kauze. Co teď se zatčenými pachateli bude? A pokud budou odsouzeni, čeká je české vězení? Jak o případu referovala nizozemská média a proč kvůli tomu poslaly tamní největší noviny De Telegraaf do Prahy svého elitního reportéra pro Evropu Roba Savelberga? Hanuše Hanslíka vyzpovídala respektovaná novinářka Sabina Slonková. Rozhovor je součástí pořadu Reportéři Seznamu, který můžete sledovat každé druhé pondělí od 20:30 na celoplošné Televizi Seznam.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

Reportéři Seznamu - celý pořad. Tentokrát o cestě Filipa Horkého do Iráku, s Hanušem Hanslíkem o nizozemských mlátičkách a s Vojtěchem Blažkem o kauzách na Ministerstvu práce. (Video: Seznam Zprávy, Seznam Zprávy)

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované