Hlavní obsah

Vítězky České Miss jsou vybrány. Jak vypadalo zákulisí finálového večera?

Pohled do zákulisí finálového večera. (Video: Kristýna Gregorová, Seznam.cz)

 

Reklama

15. 6. 2018 18:01

Vítězky České Miss 2018 už známe. Finálový večer jste mohli vidět na obrazovkách Televize Seznam. My jsme však byli i v zákulisí a mapovali celý průběh večera.

Článek

Asi největší vlna nervozity přišla v okamžiku, kdy odstartoval přímý přenos. Mobilizovaly se všechny složky - početný štáb, přenosový vůz, kameramani i produkce. Zkrátka všichni, kdo se podíleli na hladkém průběhu vysílání. O finalistkách ani nemluvě. Ty byly připravené v prvních šatech a s posledními úpravami make-upu a vlasů čekaly na povel jít na pódium.

Po prvním tanci už se většina dívek uklidnila, ale zmatek, který je při těchto akcích v zákulisí běžný, pokračoval. Mezi jednotlivými vstupy měly finalistky běžně pět minut na to, aby se převlékly, vrhly se do rukou vizážistek a kadeřnic, které měly sotva pár chvilek na nezbytné úpravy.

Na rozhovory se všemi profesionály, kteří se o dívky starali, a také na ty nejemotivnější momenty ze zákulisí, se podívejte v úvodním videu.

Celý pořad Slavní sledujte každý všední den premiérově od 10:30 a v repríze od 18:45 na celoplošné Televizi Seznam. Jak ji naladit? Poradí praktický návod.

(Video: Seznam.cz)

Sdílejte článek

Reklama

Doporučené