Hlavní obsah

Vyfotila se s krvavou hlavou Donalda Trumpa, teď se herečka omlouvá

Herečka Kathy Griffinová se omluvila za fotku s krvavou hlavou Donalda Trumpa. (Video: Oliver Sálus)

 

Reklama

31. 5. 2017 16:16

Americká komička Kathy Griffinová se na Twitteru veřejně omluvila za fotografie se zkrvavenou hlavou podobnou prezidentu Trumpovi.

Článek

Dvojnásobná držitelka cen Emmy za vlastní reality show „My Life on The D List” se vyfotila se zkrvavenou hlavou podobnou prezidentu Spojených států Donaldu Trumpovi. Fotografie zveřejněné na sociálních sítích vyvolaly vlnu negativních reakcí.

Za nechutné je označil syn amerického prezidenta Donald Trump mladší, nesouhlas s fotografiemi vyjádřila také dcera Trumpovy sokyně v prezidentské kampani, Chelsea Clintonová. „Je to hnusné a zlé. Nikdy není vtipné dělat si legraci ze zabití prezidenta,” napsala na Twitteru.

Snímek, jehož autorem je známý fotograf celebrit Tyler Shields, Griffinová ze svých účtů na sociálních sítích stáhla a totéž poradila i Shieldsovi. Ve videu na Twitteru se pak veřejně omluvila.

„Prosím o odpuštění, zašla jsem příliš daleko. Jsem komik, ale tímhle jsem překročila hranici, omlouvám se,” řekla ve videu.

Kathy Griffinová se jako herečka objevila ve filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí nebo v seriálu Správná Susan. Je také držitelkou ceny Grammy, kterou získala za své komediální album.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované