Hlavní obsah

Babiš i Zeman v zahraničních denících, Muskovy plamenomety a „Highway to Hell“

Den očima Kamily Bejlkové.

 

Reklama

30. 1. 2018 21:33

Podívejte se, jakých pět událostí dne 30. ledna zaujalo Kamilu Bejlkovou.

Článek

Andrej Babiš se podle bruselského serveru Politico staví do pozice člověka, který je nejlepší a možná i poslední šancí, jak u nás zabránit protievropské radikalizaci. Vymezil se tím tak proti extremistickým stranám, jako je SPD Tomia Okamury. V rozhovoru pro Politico Babiš také uvedl, že za své nejbližší spojence v Evropě považuje francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a rakouského kancléře Sebastiana Kurze.

I prezident Miloš Zeman si vysloužil pozornost zahraničních médií. Americký list The Washington Post (WP) o Zemanovi doslova napsal, že „mluví a jedná, jako kdyby byl pravým ruským agentem”. WP Zemana mimo jiné líčí jako agresivně proruského, pročínského, protievropského a protinatovského.

Dvaatřicetiletý muž v Indii zemřel na následky „nasátí“ přístrojem magnetické rezonance. Pravděpodobně zemřel na následky vdechnutí kapalného kyslíku po proražení lahve s tímto obsahem, kterou měl v ruce.

Šéf Tesly Elon Musk prodal 7 tisíc plamenometů za 3 a půl milionu dolarů. Jen tak. Pro legraci. Prý jsou skvělé pro pražení oříšků a zaručeně oživí jakoukoliv párty.

Satanisté v Arizoně adoptovali dálnici. Žádné rituály na ní ale provádět nehodlají. Důvodem adopce je prý znečištění dálnice, na které už se nemohou dále dívat. Takže „Highway to Hell“ existuje, fanoušci AC/DC se mohou radovat.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované