Hlavní obsah

Festivalová televize: Ben Cristovao vyzpovídal v exkluzivním rozhovoru Wize Khalifu

Wiz Khalifa s Benem mluvil o své cestě na vrchol i bojových sportech. (Video: Ben Cristovao)

29. 6. 2018 7:44

Americký raper Wiz Khalifa, který byl hlavní hvězdou čtvrtečního večera na hudebním festivalu Aerodrome, odpověděl Benu Cristovaovi na pár otázek.

Článek

Hvězdou čtvrtečního večera na hudebním festivalu Aerodrome byl raper Wiz Khalifa. Rodák z Pittsburghu mluvil o tom, jak stoupal ve své kariéře nahoru, o plánovaném turné i brazilském jutsu. „Bojová umění mě baví. Pomáhají mi vyčistit si hlavu a potkávám díky nim nové lidi,“ řekl raper, který je často spojován s užíváním marihuany.

Nyní se soustředí na vydání alba Rolling Papers 2. Ve Spojených státech bude k vidění na společném turné s hiphopovým duem Rae Sremmurd a umělcem O.T. Genasisem.

Khalifa se proslavil zejména díky písni Black and Yellow, která mu přinesla dvě ceny Billboard Music Awards a přední příčky hitparád. Se skladbou See You Again pak byl nominován na tři ceny Grammy a Zlatý glóbus. Khalifa spolupracuje s hiphopovými umělci, jako jsou Method Man & Redman, Drake, nebo Eminem. Na svém kontě má i společné turné se Snoop Doggem.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené