Hlavní obsah

Bonus Šťastného pondělí: TOP 5 moderátorů, kteří mohou nahradit Soukupa

Šídlův oblíbený žebříček ze satirického pořadu Šťastné pondělí. (Video: Jindřich Šídlo)

25. 1. 8:00

Po rozchodu prezidenta se svým nahrávačem na smeče jsme se v naší oblíbené rubrice TOP 5 rozhodli pomoci hledat důstojnou náhradu Jaromíra Soukupa. A nutno říct, že Miloš Zeman má z čeho vybírat.

Článek

Zeman, kdysi vášnivý a udatný diskutér, si v podstatě odvykl na skutečně ostré souboje argumentů. Prezident se ve zbývajících třech letech nehodlá zbytečně vysilovat.

Takže: hledá se člověk, který ochotně nabídne konejšivou náruč spřáteleného moderátora, od nějž nic nebezpečného nehrozí.

Zatím to vypadá na Luboše Xavera Veselého, že to on převezme Soukupovu roli. Ale my máme ještě lepšího kandidáta: Petra Žantovského, kterému přijde zbytečné pokládat prezidentovi otázku, protože moudrý Zeman už dopředu zná odpovědi na všechno.

Podívejte se na video. Pravidelná rubrika TOP 5 je součástí satirického pořadu Jindřicha Šídla a jeho kolegů, Václava Dolejšího s Konstantinem Sulimenkem, který každé pondělí vysílá TV Seznam ve 20:55 hodin.

Další díly Šťastného pondělí můžete sledovat zde.

A můžete nás sledovat také na Facebooku nebo Twitteru.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené