Hlavní obsah

Dospělí mění stravovací návyky těžko. Pojďme ale změnit životní styl dětí, říká náš reprezentant ve fitness

Naučme naše děti žít zdravě.Video: Kamila Bejlková

 

Reklama

30. 11. 2018 10:06

Na mistrovství světa ve fitness nás bude reprezentovat Roman Hajabáč. Ten se věnuje i osvětě. Skrze svůj projekt chce upozornit na zdravý životní styl našich dětí.

Článek

Roman Hajabáč se na mistrovství chystá rok. Zdravému životnímu stylu se ale věnuje už několik let. Má sedmiletou dceru, a to ho také přivedlo na myšlenku, že naše děti si zaslouží žít zdravěji. „Jsme třicet let po revoluci, naši západní bratři nám naposílali dobrůtky jako fastfoody a další. My jsme třicet let konzumovali nezdravé jídlo. To, že my jako dospělí tento fakt nechceme nebo nemůžeme změnit, neznamená, že bychom to neměli udělat pro naše děti,“ říká český reprezentant ve fitness. O jakou změnu jde a jak vypadá příprava sportovce na mistrovství ve fitness se dozvíte v rozhovoru nad článkem.

Pořad Rodinka sledujte každý všední den od 9:00 v celoplošné Televizi Seznam.

Jak ji naladit? Poradí praktický návod.

Reklama

Související témata:

Doporučované