Hlavní obsah

Doufala jsem, že s dítětem dospěji, říká herečka Michaela Tomešová. Nestalo se. Mladí rodiče nejsou tak upjatí

Herečka Michaela Tomešová ve Slavných.

 

Reklama

2. 1. 2018 21:15

Michaela Tomešová, dříve Doubravová, stíhá kariéru i rodičovství. Tvrdí, že když je ve vztahu tolerance a lidé spolu komunikují, jde zvládnout vše. A tak zpívá, hraje a plní si své sny.

Článek

Šestadvacetiletá herečka prožila opravdu zlomový rok. S manželem, zpěvákem a hercem Romanem Tomešem, se dočkali syna Kristiána. „Rodičovství je velká prověrka vztahu, ale my jsme se nikdy moc nehádali. Je důležité každé ráno vstát a mít jasno, co kdo udělá,” říká Michaela Tomešová.

Syn prý nebyl plánovaný a v plánu není ani další potomek. Herečka si ale stojí za tím, že mladí rodiče nejsou tak upjatí. „Doufala jsem, že s dítětem dospěji, ale to se nestalo. Užívám si to a vracím se do dětských let,” usmívá se herečka.

Michaela Tomešová je velmi uznávanou muzikálovou herečkou. V současné době účinkuje hned v několika muzikálech v Divadle Kalich, ale potkat ji můžete i v Národním divadle. „Měla jsem to štěstí, že už měsíc po porodu jsem byla na své váze. Mohla jsem se tak vrátit do svých původních rolí,” říká Michaela.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované