Hlavní obsah

Facebooková nenávist. „Někteří mi dokážou napsat: My jsme vyhráli volby, vy držte hubu, nebo si vás najdeme“

Herečka Aňa Geislerová byla hostem Výzvy Jiřího Kubíka. (Video: Seznam.cz)

3. 1. 2019 18:08

Herečka Aňa Geislerová ve Výzvě promluvila mimo jiné o tom, jak si při natáčení filmu o Miladě Horákové uvědomila tenkou hranici, kdy jsou zfanatizovaní lidé schopni žádat něčí smrt. „Stane se to hrozně rychle a jednoduše.“

Článek

Jedna z nejúspěšnějších českých hereček byla hostem Výzvy koncem června, těsně před zahájením filmového festivalu v Karlových Varech. Téma hovoru se točilo ale nejen kolem filmů, ale i kolem jejích neskrývaných kritických názorů na prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše.

„Prakticky už není vůbec jasné, co je pravda, co je přijatelné, co je nepřijatelné. Vlastně se zdá, že už je všechno jedno,“ říká Aňa Geislerová po výčtu všemožných Babišových přešlapů. „Zdá se, že hlavní je, jaký uděláte dojem, jak tu pravdu schováte, přikryjete, ignorujete. U pana Babiše je tohle na nejvyšší možné míře.“

Právě za otevřenou kritiku Babiše a Zemana to Aňa Geislerová schytává na sociálních sítích od jejich příznivců.

V rozhovoru Aňa Geislerová také odpovídá na otázky týkající se života filmové hvězdy, natáčení v zahraničních produkcích a jaké jsou její další plány.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené