Hlavní obsah

Ráno na Seznamu: Focení selfie zabíjí zvířata, sraz pitbulteriérů v Praze a týrání mužů

Ranní vysílání Televize Seznam Ráno na Seznamu s datem 25. 9. 2019 (Video: Seznam.cz)

Reklama

25. 9. 2019 7:02

Programové tipy Rána na Seznamu 25. 9. 2019

Článek

00:06 – Zprávy

07:18 – Stále více českých dětí trápí obezita. Víc jedí a málo sportují. Jak vybrat správný sport pro svého potomka a kolik sportů najednou je dítě schopné zvládnout? Zaměříme se také na financování sportů pro děti. To vše s Janem Kadlecem, manažerem projektu SportAnalytik.

12:40 – Radek Hrdina živě: Sraz pitbulteriérů a příbuzných plemen v Praze

17:09 – Co píší weby Seznamu

22:18 – Od 27. září 1900 sídlí Muzeum hlavního města Prahy v Balšankově budově na Florenci. Muzeum a jeho bohatý sbírkový fond věnovaný dějinám města jsou dnes důležitou součástí Prahy a častým cílem návštěvníků. Jak se muzeum ve své dlouhé historii proměňovalo, které exponáty byly úplně první v jeho majetku? Nejen to nám přišla říct ředitelka této významné pražské kulturní instituce Zuzana Strnadová.

30:01 – Zprávy

01:08:32 – Muži, kteří jsou oběťmi domácího násilí, mají čím dál častěji odvahu veřejně se přiznat k tomu, že jsou šikanováni. Přesto těch, kteří vyjdou s pravdou najevo, je menší část. V přiznání a řešení situace jim brání pýcha a taky obavy z reakce okolí, známých, příbuzných. Téma pro právničku Intervenčního centra Praha, Barboru Holušovou a psychologa Olega Šuka.

01:21:20 – Focení selfíček v přírodě stresuje zvířata. Jedna selfie pro ně může znamenat smrt. Někteří odborníci i vědci jsou znepokojení chováním turistů, kteří se honí za atraktivními fotografiemi se zvířaty ve volné přírodě. Ovlivňují totiž chování živočichů. Jak? Odpoví zoolog František Příbrský.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené