Hlavní obsah

Honest Guide: Kde si nejlépe zaběhat? Tohle jsou naše oblíbená místa

Kde si v Praze zaběhat? Podívejte se na naše oblíbená místa (Video: Seznam.cz)

Objevte v Praze ta nejlepší místa na běhání. Ať už běháte radši sami, mezi lidmi nebo se chcete ztratit v přírodě a trénovat v kopcích, dali jsme dohromady seznam našich oblíbených míst, kde si svůj běh užijete.

Článek

V neděli 5. května se v Praze uskuteční Volkswagen Prague Marathon 2019. Z nějakého nepochopitelného důvodu se ho zúčastníme i my. Ať už se s vámi uvidíme na trase nebo podél ní, moc se těšíme. Naše snahy o trénink můžete sledovat na Instagramu Honest Guide.

Foto: Seznam.cz

Trénink na maraton v plném proudu - takhle jsme vypadali po 11 km. Před námi je ještě mnoho, mnoho kilometrů.

Doporučujeme

Další zprávy

 • Společnost SAS zrušila 587 nedělních letů včetně Prahy

  Další stovky letů naplánovaných na neděli ruší kvůli stávce pilotů skandinávská letecká společnost SAS. Po celé Skandinávii tak bude zrušeno 587 letů, což se dotkne zhruba 64 tisíc cestujících, oznámila dnes letecká společnost. K rušeným spojům patří i ty na trase Praha-Oslo. Časově neohraničená stávka pilotů dnes vstoupila do druhého dne.

 • Právo na získání ruského občanství budou mít všichni Ukrajinci, zvažuje Putin

  Rusko zvažuje, že ve zjednodušeném řízení nabídne občanství všem obyvatelům Ukrajiny, nejen těm z oblastí pod kontrolou proruských separatistů. Na summitu o projektu nové Hedvábné stezky to dnes podle Rádia Svobodná Evropa/Rádia Svoboda (RFE/RL) v Pekingu prohlásil ruský prezident Vladimir Putin. Proti dekretu, který výrazně usnadňuje lidem ze separatistického Donbasu získat občanství Ruské federace se Ukrajina ohradila a stěžovala si Radě bezpečnosti OSN.

 • Ruska Butinová by podle obhájce mohla být propuštěna v listopadu

  Ruska Marija Butinová, kterou americký soud v pátek poslal na 18 měsíců do vězení za to, že se jako agentka cizí mocnosti snažila proniknout do vlivné americké Národní asociace držitelů zbraní (NRA), by se do vlasti mohla vrátit možná už v listopadu. Podle agentury TASS to prohlásil její právní zástupce Robert Driscoll.

 • Policie prověřovala dvě budovy na Praze 1 kvůli anonymní výhrůžce bombou

  Policisté v sobotu na základě anonymní výhrůžky prohledávávali dvě budovy na Senovážném náměstí, kde byl údajně umístěný výbušný systém. Informaci Seznamu potvrdilo tiskové oddělení Policie ČR. Výsledek pátrání policistů byl negativní.

  „Prohlídka obou budov měla negativní výsledek, proto bylo ze strany pražské policie opatření ukončeno,“ informovala Policie ČR na svém Twitteru.