Hlavní obsah

Přiznání: Nevíme, kde dvanáctiletá Míša je. Policie odhalila podrobnosti k případu zmizelé dívky

Ústecká policie objasnila okolnosti případu malé školačky, která beze stopy zmizela na začátku roku.

 

Reklama

15. 9. 2017 10:26

Ústecká policie podezřívala ze zmizení dvanáctileté školačky partnera její matky. Muž se ale oběsil a případ se začal pro vyšetřovatele komplikovat.

Článek

Policie odložila případ Michaely Patricie Muzikářové z Ústí nad Labem, což ale neznamená, že by na něm přestala úplně pracovat.

Školačka zmizela 11. ledna, měsíc a půl před svými třináctými narozeninami. Novinářům to řekl náměstek krajského policejního ředitele Zbyněk Dvořák. Kriminalisté z podílu na dívčině zmizení podezřívali zřejmě partnera její matky, který na konci ledna spáchal sebevraždu. Dnes na dotaz ČTK uvedli, že by v případě dostatku důkazů obvinili osobu rodině blízkou. Jiného podezřelého nemají.

Dívka zmizela 11. ledna, v ten den nepřišla do školy. Od počátku policie pracovala s verzemi, že školačka odešla sama, nebo se stala obětí závažného trestného činu. Při vyšetřování se přiklonila k druhé variantě. Dívka stále zůstává v databázi pohřešovaných v kategorii Dítě v ohrožení. Na základě nových podnětů od veřejnosti policie pokračuje v pátrání po dívence, kterou považuje za mrtvou.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované