Hlavní obsah

Lucie Výborná o pořadu Extreme Interviews: Občas ztratíte slova, i když si rozhovor dobře připravíte

Magazín Slavní: Lucie Výborná o pořadu Extreme Interviews. (Video: Veronika Farářová, Seznam.cz)

Televize Seznam nabízí divákům pořad plný adrenalinu, sportu a kvalitních rozhovorů. Pod taktovkou Lucie Výborné vznikají unikátní díly Extreme Interviews. O natáčení promluvila moderátorka v Magazínu Slavní na Televizi Seznam.

Článek

Jeden z posledních rozhovorů se točil v Moravském krasu. Tam Lucie Výborná zpovídala světoznámého speleologa Marka Audyho. „Klaustrofobií netrpím a bylo to vlastně jediné natáčení, u kterého jsme si oddychli. Když za někým jedeme, jsme vždy závislí na počasí. Tady vlezete do jeskyně a je to,” popisuje Lucie Výborná, která při tomto natáčení musela vylézt patnáctimetrovým komínem. „Lezení miluju, ale ne v holinkách, které mám o číslo větší, na vápenci, který klouže, a po vodě, jež stéká po stěnách,“ vzpomíná na nejtěžší chvíli moderátorka.

Druhým extrémem byl rozhovor s Davidem Knillem, který vzal Lucii do výšky čtyř tisíc metrů. Povídali si během výstupu na jeden z vrcholků Walliských Alp. „Na horách se pohybuji 25 let, tam se cítím lépe. Nejsilnější zážitek byl, když jsme vylezli úplně nahoru a já jsem si říkala, že tady položím tu nejzásadnější otázku. A pak tam stojíte a najednou se vám nechce nic říkat, protože všechny odpovědi jsou nahoře. Naštěstí tam máte tu kameru, která je schopná vám vše dokreslit,” přibližuje Výborná pocity při natáčení.

V dalších dílech se Lucie vydá na velmi dobrodružnou cestu za slacklinistou. „Musím trénovat na své zahradě, a tak jsem si natáhla pásku mezi stromy,“ směje se moderátorka.

Pořad Extreme Interviews můžete sledovat na Televizi Seznam každou třetí středu v měsíci.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

A sledujte nás také na Facebooku.

Doporučujeme

Další zprávy

  • Čeští fotbalisté postoupili na Euro 2020

    Česká fotbalová reprezentace si čtvrteční výhrou 2:1 nad Kosovem v Plzni zajistila přímý postup na mistrovství Evropy 2020. Skóre otevřel v 50. minutě hostující Atdhe Nuhiu, za domácí se v 71. minutě trefil Alex Král a postupovou branku vstřelil v 80. minutě Ondřej Čelůstka. Utkání sledovalo necelých 11 tisíc diváků.

    Šampionát se v příštím roce uskuteční ve 12 městech v různých evropských zemích. Ze skupiny postupuje tým trenéra Jaroslava Šilhavého společně s Anglií. Za účast na Euru by Fotbalová asociace ČR měla od UEFA zinkasovat nejméně 237 milionů korun.

  • Zeman: Zimola by neměl zakládat novou stranu

    Předseda jihočeské sociální demokracie Jiří Zimola je podle prezidenta Miloše Zemana jednou z mála výrazných osobností ČSSD. Před založením nové strany by ho hlava státu varovala. Zeman to řekl ve čtvrtek v televizi Barrandov. Bývalý jihočeský hejtman Zimola ve středu uvedl, že požádal o registraci hnutí Změna 2020.

    Pokud by Zimola založil vlastní politickou stranu, bylo by to podle prezidenta štěpením atomů. „Je to jedna z mála výrazných osobností sociální demokracie, tak ať pro tuto stranu pracuje, ať občas snese nějakou porážku, ale věřím, že nakonec třeba krajské volby pro něj mohou být úspěšné,“ uvedl na Zimolovu adresu.