Hlavní obsah

Roztleskávačka ze seriálu Glee je po smrti. Herečka Riverová se utopila

Foto: Profimedia.cz

Herečka Naya Riverová.

Reklama

14. 7. 2020 9:15

Policie je přesvědčena o tom, že nalezené tělo patří Naye Riverové, řekl na pondělní tiskové konferenci šerif William Ayub. Známá herečka se utopila v kalifornském jezeře ve svých 33 letech.

Článek

V Kalifornii nalezli v pondělí ve vodě tělo zmizelé herečky ze seriálu Glee. Naya Riverová si se čtyřletým synem ve středu pronajala na jezeře Piru severozápadně od Los Angeles loď, ve které bylo o několik hodin později nalezeno jen spící dítě. Tamní úřady podle světových agentur uvedly, že dnes objevené tělo patří skutečně třiatřicetileté Riverové. Šerif William Ayub řekl, že zřejmě nešlo o sebevraždu.

Samotné dítě spící na palubě objevila posádka jiné lodi. Po matce chyběla jakákoli stopa. Syn vypověděl, že si šli zaplavat, ale ona se nevrátila a „zmizela pod vodou“. Po televizní hvězdě pátrali v rozsáhlé akci potápěči, drony, policejní psi, pátrací lodě a vrtulníky.

V Kalifornii narozená Riverová se proslavila rolí intrikanské a náladové roztleskávačky Santany Lopezové v televizním seriálu Glee. Díly se natáčely v letech 2009 až 2015 a měli je možnost zhlédnout i čeští diváci.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované