Hlavní obsah

S Davidem Gránským nejen o divadle: Zanedlouho se budu ženit

Magazín Slavní: Herec a moderátor David Gránský o své profesi i soukromí. (Video: Pavol Martaus)

Začínal v roce 2008 v televizní pěvecké soutěži. Nechtěl být slavný, jeho přáním bylo živit se hudbou. Nakonec Davida Gránského možná častěji vnímáme jako herce, moderátora nebo dabéra. Slavní Televize Seznam se za ním vydali na jedno divadelní představení. Řeč přišla i na svatbu.

Článek

S přítelkyní Nikolou jsou spolu už devět let. Chystaná svatba? Prý už je na čase. Pojí je nejen partnerský vztah, ale pracovní. Nikola mu řídí rozvrh. „Už to bylo nezvladatelné. Měl jsem toho moc a pomalu začínal dělat kiksy,“ říká ke spolupráci s budoucí paní Gránskou David. „Přemýšlel jsem o tom, že začnu platit člověka, který se o to bude starat. Když přítelkyně zaslechla, kolik si takový člověk bere, řekla, že mi radši bude diář plánovat zadarmo.”

Kromě divadla se David Gránský věnuje všemu možnému. Herectví vystudoval, zpívá, dabuje, jako malý vyzkoušel třeba i pantomimu, moderuje televizní pořad.

Redakce Slavných ho zastihla v Říčanech na zájezdním divadelním představení Boeing-Boeing aneb Tři letušky v Paříži.

„Je to o třech letuškách a jednom chlapovi, který si to krásně naplánoval tak, že každá má jinou směnu, takže se mu v bytě můžou střídat tři snoubenky. Žádná o té další nemá ani tušení, protože mají jiný letový řád. Ale samozřejmě se to zkomplikuje. Já jsem ve hře nejlepším kamarádem hlavního hrdiny. Je to strašně vtipná komedie,” myslí si David Gránský.

Na část představení i do zákulisí říčanského kulturního centra se můžete podívat v úvodní reportáži.

Reportáž je součástí magazínu Slavní. V premiéře jej můžete sledovat každou neděli od 21:00 na celoplošné Televizi Seznam.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

A sledujte nás také na Facebooku.

Doporučujeme

Další zprávy

  • Čeští fotbalisté postoupili na Euro 2020

    Česká fotbalová reprezentace si čtvrteční výhrou 2:1 nad Kosovem v Plzni zajistila přímý postup na mistrovství Evropy 2020. Skóre otevřel v 50. minutě hostující Atdhe Nuhiu, za domácí se v 71. minutě trefil Alex Král a postupovou branku vstřelil v 80. minutě Ondřej Čelůstka. Utkání sledovalo necelých 11 tisíc diváků.

    Šampionát se v příštím roce uskuteční ve 12 městech v různých evropských zemích. Ze skupiny postupuje tým trenéra Jaroslava Šilhavého společně s Anglií. Za účast na Euru by Fotbalová asociace ČR měla od UEFA zinkasovat nejméně 237 milionů korun.

  • Zeman: Zimola by neměl zakládat novou stranu

    Předseda jihočeské sociální demokracie Jiří Zimola je podle prezidenta Miloše Zemana jednou z mála výrazných osobností ČSSD. Před založením nové strany by ho hlava státu varovala. Zeman to řekl ve čtvrtek v televizi Barrandov. Bývalý jihočeský hejtman Zimola ve středu uvedl, že požádal o registraci hnutí Změna 2020.

    Pokud by Zimola založil vlastní politickou stranu, bylo by to podle prezidenta štěpením atomů. „Je to jedna z mála výrazných osobností sociální demokracie, tak ať pro tuto stranu pracuje, ať občas snese nějakou porážku, ale věřím, že nakonec třeba krajské volby pro něj mohou být úspěšné,“ uvedl na Zimolovu adresu.