Hlavní obsah

Tři rány, jedna hezčí než druhá. Vyberte nejlepší gól italské Serie A

Pusťte si tři výstavní góly ze zápasů Série A a hlasujte níže v anketě, který se vám líbí nejvíc. (Video: DIGI Sport)

22. 3. 2019 16:30

V Televizi Seznam vám o víkendech a také každé pondělí od 21:00 nabízíme přenosy nejlepších evropských lig a magazín Top Fotbal. Ani během reprezentační přestávky vás o magazín neochudíme a mimo jiné v něm najdete i ankety o nejlepší góly všech čtyř elitních soutěží z Anglie, Německa, Itálie a Španělska. Tady je výběr ze Serie A.

Článek

Do našeho užšího výběru se dostaly dalekonosné rány Luise Muriela z Fiorentiny, Paula Dybaly z Juventusu a Lucase Bigliy z AC Milán.

Kolumbijec Muriel se trefil z přímého kopu proti Interu a přispěl tak k remíze 3:3. Argentinec Dybala zase otevřel skóre proti Frosinone, Juventus tento zápas vyhrál 3:0. Biglia rovněž z přímého kopu pomohl AC Milán k vítězství 2:1 nad Veronou.

Anketa

Kdo vstřelil povedenější gól?
Luis Muriel
29.4 %
Paulo Dybala
37.3 %
Lucas Biglia
33.3 %
Celkem hlasovalo 51 čtenářů.

Na magazín Top Fotbal se můžete těšit i během reprezentační přestávky. Matěj Vydra, Pavel Kadeřábek, Jiří Pavlenka, Jakub Jankto a Tomáš Ujfaluší mimo jiné zhodnotí dosavadní průběh čtyř elitních soutěží.

Na premiéru pořadu Top Fotbal se můžete těšit v pondělí ve 21:00 v Televizi Seznam.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené