Hlavní obsah

Při požáru v pražských Čimicích zasahovalo třináct hasičských jednotek

V pražských Čimicích hořel autoservis (video: Marek Čáp). (Video: Tereza Nováková)

 

Reklama

29. 1. 2018 19:55

V pražských Čimicích v pondělí v podvečer hořelo několik dřevěných přístřešků. U požáru zasahovalo 13 hasičských jednotek. Nikdo nebyl zraněn. Příčinu požáru a rozsah škod zjišťují vyšetřovatelé.

Článek

Hasiči z místa požáru vynesli několik tlakových lahví, oheň poškodil fasádu bytového domu a rozšířil se do podkroví rodinného domu. Tam hasiči ještě po 20:00 pokračovali v zásahu.

U požáru zasahovalo 13 hasičských jednotek, chemická služba na místě nenaměřila zvýšené koncentrace škodlivých látek, uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. „Byly tam propan-butanové lahve, které jsme museli vynést a ochlazovat,“ dodal. V blízkosti ohně byla také autodílna, do ní se plameny nerozšířily. Z bytového i rodinného domu odešlo několik lidí.

Čimickou a Lužeckou ulici v okolí požáru uzavřela policie, oznámila na webu. Kvůli požáru nejezdí od 18:00 autobusy přes zastávky Čimice a Libeňská, vyplývá z internetových stránek pražského dopravního podniku. Autobusové linky 145, 152 a 202 byly odkloněny přes Dolní Chabry a nabíraly zpoždění.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:
Čimice

Doporučované