Hlavní obsah

Hvězdy seriálu Hra o trůny si řekly své ano. A kde jinde než na rodinném hradě

Svatba Jona Snowa a Ygritte ze seriálu Hra o trůny. (Video: Profimedia.cz, AP, Youtube.com)

24. 6. 2018 17:45

Kit Harington a Rose Leslie jsou manželé. Dlouho očekávaná svatba páru, který z obrazovky známe jako milence Jona Snowa a Ygritte, se odehrála na rodinném hradě Wardhill.

Článek

V populárním seriálu stanice HBO Hra o trůny vztah Jona Snowa a divoké ženy Ygritte skončil sice tragicky, v reálném životě se ale hercům, kteří tyto role ztvárnili, v lásce zjevně daří. Britští herci Kit Harington a Rose Leslieová totiž tento víkend ve skotské vesnici Kirkton of Rayne uzavřeli manželství.

Harington a Leslieová se poznali v roce 2012 na Islandu právě při natáčení seriálu na motivy fantasy ságy amerického spisovatele George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Zatímco postava Leslieové ve čtvrté řadě seriálu zemřela, a herečka tak v roce 2014 seriál opustila, Harington si zahraje i v nadcházející osmé sérii.

Na svatbu britských herců, kterým je oběma 31 let, dorazili i herečtí kolegové ze seriálu Hra o trůny Peter Dinklage, Maisie Williamsová, Sophie Turnerová a Emilia Clarkeová. Po svatbě v kostele v obci Kirkton of Rayne byli hosti pozváni na rodinný hrad Leslieové Wardhill nedaleko skotského Abderdeenu.

Reklama

Doporučené