Hlavní obsah

#ZDAVUVEN: Jak založit nejúspěšnější bar v Česku? Vizionář Jan Vlachynský prozrazuje svá tajemství

#ZDAVUVEN: Jan Vlachynský prozradil recept, jak provozovat podniky, kde se návštěvníkům vážně líbí. (Video: Anita Baselová)

Reklama

6. 2. 2018 12:06

Kdybychom se se ženou rozhádali, taky by se vám u nás na návštěvě nelíbilo. Proto je atmosféra a spolupráce mezi zaměstnanci tak důležitá, vysvětluje Jan Vlachynský svou úlohu v Baru, který neexistuje, v podnicích 4Pokoje, Super Panda Circus a nově i ve Whiskey Baru, který neexistuje.

Článek

Podnikatel a vizionář Jan Vlachynský má zcela jiný přístup k vedení svých zaměstnanců a podnikání. Možná právě to je jedním z důvodů, proč jsou jeho bary tak úspěšné. Všechny podniky totiž kromě originálních a kvalitních drinků nabízejí i mimořádně milou a pohostinnou obsluhu.

Než se ovšem člověk stane důležitým článkem jeho týmu, trvá to i několik let. Proč? A co říká Honza na stále častější nápad svých zaměstnanců založit si vlastní podnik v gastronomii?

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené