Hlavní obsah

Jaromír Nohavica vystoupí dvakrát v amfiteátru v Ostravě-Porubě

Foto: Seznam Zprávy

Ilustrační snímek.

Reklama

11. 7. 2020 15:24

Písničkář Jaromír Nohavica vystoupí v srpnu dvakrát v amfiteátru v Ostravě-Porubě, přičemž jeden koncert věnuje dětem. Zároveň to budou jeho jediné letní koncerty.

Článek

Na stejném místě v Porubě vystoupí v srpnu i Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. ČTK to za pořadatele řekla Tereza Zgabajová.

V sobotu 29. srpna Nohavica odehraje večerní koncert pro dospělé. „Na koncertě zazní známé písně, ale i kousky z posledního alba Poruba. Nedělní koncert 30. srpna bude patřit dětem. Pro ně si Jarek připravil hodinový odpolední koncert s názvem Tři čuníci,“ řekla.

Zpěváka doprovodí jeho dlouholetý koncertní spoluhráč na akordeon a klávesy Robert Kuśmierski a Pavel Plánka, který patří mezi nejlepší tuzemské hráče na bicí a perkuse. Prodej vstupenek na oba koncerty začne 21. července.

V porubském amfiteátru jsou na srpen naplánovány i další akce. Milovníci divadla se tam mohou těšit 23. srpna na komedii Na Zlatém jezeře se Simonou Stašovou a Ladislavem Frejem a 27. srpna na hru Když se zhasne, kde se představí Lukáš Langmajer a Miluše Bittnerová. O den později, 28. srpna, bude koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované