Hlavní obsah

Podívejte se, jak to teď vypadá uvnitř černobylské jaderné elektrárny

8. 12. 2018

Uvnitř černobylské jaderné elektrárny. (Video: Milan Šíma, Seznam.cz)

Ve videoreportáži se můžete podívat, jak to teď vypadá v těch nejhůře dostupných částech bývalé černobylské jaderné elektrárny.

Článek

Reportér Rádia Svobodná Evropa se totiž odvážil vejít dovnitř sarkofágu, který zakrývá celý černobylský reaktor číslo 4.

Podrobnosti v reportáži, která je součástí pořadu Svět bez obalu. Ten můžete sledovat v premiéře na TV Seznam každou středu od 21:00.

Jak naladit Televizi Seznam? Praktický návod zde.

Doporučujeme

Další zprávy

  • Maláčová chce být ve vedení ČSSD kvůli podpoře z okresů i Hamáčka

    Četné nominace od okresních organizací ČSSD či podpora předsedy strany Jana Hamáčka přesvědčily ministryni práce Janu Maláčovou, aby se ucházela o funkci místopředsedkyně strany. Sociální demokraté budou nové vedení volit začátkem března na sjezdu v Hradci Králové. Maláčová ČTK řekla, že doufá, že se budou o místo ve vedení strany ucházet i další ženy.

  • Neštěstí v nočním klubu v Itálii si vyžádalo šest mrtvých

    Šest lidí zahynulo a dalších 120 utrpělo zranění v davové panice, která v noci na dnešek vypukla mezi návštěvníky nočního klubu u italského přístavu Ancona. Informovala o tom dnes agentura ANSA. Podle zpráv italských médií chaos způsobil patrně pepřový sprej, který na koncertě v klubu rozprášil jeden z návštěvníků.

  • Vyšetřovatel FBI upřesnil, jak exšéf Trumpovy kampaně „lhal“

    Zvláštní vyšetřovatel amerického Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) Robert Mueller v pátek zveřejnil podrobnosti o údajném lhaní, kterého se v rozhovorech s vyšetřovateli dopustil někdejší šéf volebního štábu současného prezidenta Donalda Trumpa Paul Manafort. Podle Muellera Manafort „opakovaně zjevně lhal“, mimo jiné o svých kontaktech s politickým poradcem, který je údajně spojen s ruskými tajnými službami. Informovala o tom dnes agentura AP.