Hlavní obsah

Policie hledá dva lidi z Prahy, kteří by mohli spáchat sebevraždu

Foto: Policie ČR

Pohřešovaní lidé v ohrožení života.

Reklama

6. 4. 2020 7:48

Policisté pátrají po dvou lidech z Prahy, kteří by se mohli pokusit o sebevraždu. Oběma je 46 let. Jde o muže, který poslal dopis na rozloučenou, a ženu, jež má za sebou několik pokusů o sebevraždu a nevrátila se z nákupu.

Článek

Pohřešovanou Markétu Lavičkovou viděl naposledy její přítel v sobotu brzy ráno v místě bydliště v Tesaříkově ulici v Hostivaři. „Z domu odešla koupit cigarety a od té doby se nikomu neozvala,“ sdělila mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Žena je vysoká 178 centimetrů, má střední zavalitější postavu, kulatý obličej, hnědé oči a vyholené vlasy. Na sobě měla černou zimní bundu, černé rifle, strakaté šedé tenisky a kšiltovku. Přes obličej měla černou roušku s kytičkami a přes rameno světle šedou kabelku.

Pohřešuje se také Petr Popular z Prahy 3. Jeho kamarádovi, který s ním byl naposledy v kontaktu minulý týden ve čtvrtek, od něj přišel dopis na rozloučenou. „Muž měl v poslední době psychické problémy,“ uvedla Siřišťová.

Hledaný je vysoký 185 centimetrů, má hubenou postavu, krátké šedé rovné vlasy a hnědé oči. Popis oblečení policie nezná.

Pokud by někdo pohřešované viděl nebo věděl, kde by se mohli nacházet, má zavolat na tísňovou telefonní linku 158.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované