Hlavní obsah

Premiéra: Monkey Business si v novém klipu podali Hitlera, hraje v něm i rabínův syn

Monkey Business a nový videoklip Worst Lover Ever. (Video: Monkey Business)

27. 8. 2019 16:01

Monkey Business rádi provokují a posouvají hranice. V novince Worst Lover Ever z poslední desky Bad Time For Gentlemen se jim to povedlo znovu. Prostý text o špatném milenci přetvořili do sci-fi o Hitlerovi, jehož Eva Braunová se spustí se Židem.

Článek

„Já osobně to beru jako naše vyrovnání se s jedním z největších lumpů všech dob,“ komentuje novinku zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert, který zrůdného Hitlera představuje jako absolutního „podpantofláka“. V roli Evy Braunové se představuje Aňa Geislerová, jejího židovského milence pak hraje přímo syn známého pražského rabína Karla Sidona Daniel.

Klip Monkey Business vypustili do světa 27. srpna. V on-line premiéře si jej můžete pustit i na Seznamu.

Pod hudbou k novému singlu Worst Lover Ever je podepsaný Roman Holý, ten se podílel i na textu, společně s Pavlem Mrázkem, Matějem Ruppertem a Terezou Černochovou.

Na loni v říjnu vydanou desku Bad Time For Gentlemen naváže kapela Monkey Business stejnojmenným klubovým turné po českých a slovenských městech na podzim.

„Těžko je se vyhnout klišé, když tiskovku člověk píše. Jak vtipně pozvat na koncerty? Je práce skoro pro experty. Vzít to zkrátka-nuda stranou, neotrávit řečí planou. Nuže k věci, moji milí. Dozvíte se v malé chvíli, že po klubech jedem šňůru, kde uzříte divů fůru. Hrát začneme v únoru a navštívíme mnohé kraje. My dřeli až do úmoru, zvlášť noty, rytmus, dury, maje. Zahrajem jak starý kousky pro slečny i jejich klouzky. Zahrajem i z nový desky se srdcem a hlavně hezky. Na své si přijdeš, věc je jistá, ať Turek jsi, či jehovista,“ zve na pokračující turné baskytarista kapely Monkey Business Pavel Mrázek.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené