Hlavní obsah

Po stávce studenti diskutovali o demokracii v holešovických Jatkách78

Se studenty přišli diskutovat senátor Václav Hampl, disidentka Petruška Šustrová a advokát Pavel Uhl. (Video: www.vosp.cz)

 

Reklama

15. 3. 2018 19:22

Čtvrteční výstražnou stávku studentstva zakončila v Praze diskuse o demokracii, která se konala na Jatkách78 v pražských Holešovicích. Studenti diskutovali o ústavních zvyklostech, morálních hodnotách a dalších tématech. Akci podpořily některé významné osobnosti.

Článek

Studentskou akci #VyjdiVen, které se zúčastnili studenti ze zhruba tří set vysokých, vyšších odborných a středních škol a učilišť, v Praze završila diskuze v multifunkčním kulturním prostoru Jatka78 v Holešovicích. Se studenty přišli diskutovat senátor Václav Hampl, disidentka Petruška Šustrová a advokát Pavel Uhl.

Náplní diskuze byla debata o ústavě a ústavních zvyklostech, morálních hodnotách společnosti a o dalších důležitých tématech.

V Praze polední půlhodinovou studentskou stávku následovalo setkání na náměstí Václava Havla u Národního divadla. Kromě organizátorů akce zde promluvili také zástupci studentů škol, kteří se akce zúčastnili.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované