Hlavní obsah

Tanečník Filip Jankovič ve Slavných: Ze světových hvězd byla Kylie Minogue nejpříjemnější

Tanečník Filip Jankovič ve studiu Slavných prozradil, jak se mu pracovalo se světovými celebritami. (Video: Kristýna Gregorová, Seznam Zprávy)

 

Reklama

8. 3. 2018 21:08

Filipa Jankoviče si mnozí pamatují ze SuperStar. Ta mu ale pomohla nastartovat spíše taneční kariéru než tu pěveckou. Tanci se věnoval již od dětství. Že je dnes úspěšný, dokresluje i to, s kolika zahraničními hvězdami už tančil.

Článek

Všechno ale mohlo být jinak, kdyby si tehdy jeho maminka prosadila svou. Přestože s Filipovým tatínkem tvořili taneční pár, chtěla mít ze syna sportovce a přihlásila ho na hokej. A kdyby to neudělala, Filip by se asi nikdy nezhlédl v krasobruslařkách a nechtěl začít tančit. Nejprve to byl folklórní tanec, v pubertě přesídlil na street dance.

Když se chtěl následně v kariéře tanečníka posunout, došlo mu, že pokud by tančil se světovou hvězdou, hodně by to pomohlo. A tak se přestěhoval do Londýna: „Mně bylo úplně jedno, jaký bude honorář. I kdyby za to nebylo nic. Chtěl jsem jen tančit s někým slavným.”

A to se podařilo.

Nejprve to byla zpěvačka Kylie Minogue, která byla podle Jankoviče ze všech nejpříjemnější: „Ona nás nebrala jako nějaký doplněk. Nebudu jmenovat, ale spousta hvězd to tak má. Když přišla do studia, hned se nám představila a chtěla znát jméno každého z nás. To bylo příjemné,” dodal tanečník.

Jaké další světové hvězdy zpěvák tanečně doprovázel, můžete zjistit v úvodním videu.

Ve videu pod článkem si pak můžete pustit rozhovor s malou, ale velmi úspěšnou tanečnicí Nicol Kašíkovou, která hovořila o tanečních začátcích.

Celý pořad Slavní sledujte každý všední den od 19:30 na celoplošné Televizi Seznam. 

Nicol Kašíková. (Video: Kristýna Gregorová, Seznam Zprávy)

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:
Filip Jankovič
Kylie Minogue

Doporučované