Hlavní obsah

Trumpův imitátor půjde před soud, popral se na parkovišti

Herec Alec Baldwin se dostal do sporu na parkovišti a pak do problémů s policií. (Video: Jan Marek, AP)

 

Reklama

3. 11. 2018 11:56

Herec Alec Baldwin známý také z filmů Hon na ponorku či Podnikavá dívka udeřil do obličeje řidiče, který mu zabral místo na parkování.

Článek

Policie obvinila z napadení a obtěžování amerického herce Aleca Baldwina, který podle ní během hádky o parkovací místo u svého domu v New Yorku udeřil do obličeje jiného muže.

Policisté Baldwina zadrželi krátce před druhou odpoledne místního času ve čtvrti Greenwich Village na Manhattanu. Na svobodu jej propustili po dvou hodinách. Podle agentury AP by měl před soudem stanout 26. listopadu.

Podle newyorské policie spor vypukl poté, co na místo, na které se herec pokoušel zaparkovat, zaparkoval jiný řidič. Baldwin přitom tvrdil, že mu místo držel člen jeho rodiny.

S řidičem druhého vozu se herec následně pohádal, začali do sebe strkat a šedesátník Baldwin nakonec protivníka udeřil do obličeje. Devětačtyřicetiletý muž byl převezen do nemocnice s bolestí čelisti.

Sám Alec Baldwin se k případu odmítl vyjádřit, uvedla AP.

Americký herec zaujal ve filmu Manželství s mafií s Michelle Pfeifferovou, Podnikavá dívka s Melanií Griffithovou či Hon na ponorku se Seanem Connerym.

V poslední době se do povědomí diváků dostal především jako imitátor prezidenta Donalda Trumpa v satirickém pořadu Saturday Night Live televize NBC.

Novináři se Trumpa na Baldwinovu kauzu dotázali. „Přeji mu štěstí,“ odvětil stroze prezident.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:
Alec Baldwin

Doporučované