Hlavní obsah

Ve středověku tady býval kostel. Teď je to nejoblíbenější místo zpěvačky Petry Janů

Ukázka z pořadu Moje místa s Petrou Janů. Premiéru můžete sledovat v úterý 2. října od 20:00 hodin na celoplošné Televizi Seznam. (Video: Petr Zajíček, Seznam Zprávy)

 

Reklama

2. 10. 2018 19:17

Populární zpěvačka vás provede po svých oblíbených místech. Podíváme se do zákulisí pražské Lucerny i na chalupu v jižních Čechách.

Článek

Objevte dětství i mládí zpěvačky, která začínala v 70. letech v divadle Semafor a nazpívala hity jako To máme mládež, Už nejsem volná nebo S láskou má svět naději.

Petra Janů vás vezme do pražského paláce Lucerna, jehož Velký sál mnohokrát vyprodala. Podíváme se také do parku Divoká Šárka, kde kdysi natočila slavný klip k jedné z písní svého dvorního skladatele a textaře Oty Petřiny.

Zavítáme i na Petřino „nejmilejší místo“ v jižních Čechách – ukáže svou chalupu, která bývala kostelem a její kořeny sahají do 12. století. Známou zpěvačku uvidíte také v neobvyklé roli kuchařky a zahradnice.

V osobním rozhovoru Petra prozradí, jak se vyrovnávala se smrtí manžela Michala Zelenky a proč vlastně nikdy nechtěla děti. Vysvětlí také, jak zvládla následky vážné autonehody a jak vnímala kritiku za hudební kariéru v době komunismu.

A nebude chybět ani jedna perlička – ještě před svými muzikantskými začátky Petra pracovala jako úřednice stavebního podniku, kde měla na starosti sklad instalatérů.

Celý pořad Moje místa s Petrou Janů uvidíte v premiéře v úterý 2. října od 20:00 hodin na celoplošné Televizi Seznam. A malou ochutnávku v úvodním videu.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

Sledujte Seznam Zprávy i na Facebooku.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované