Hlavní obsah

Zapomeňte na Dianu, módních ikon je plný palác. Zapadne mezi ně Meghan?

V čem se již stihla prohřešit Meghan Markleová v módě proti královským zvyklostem? (Video: Adam Junek, Profimedia.cz)

18. 5. 2018 11:04

V Šatně Seznamu: Za 66 let na trůně nemá za sebou královna Alžběta jediné módní faux pas. Jak funguje tento bezchybný „fashion stroj“?

Článek

Že módní trendy určovala tragicky zesnulá princezna Diana, neoblíbená snacha britské panovnice, ví snad každý. Buckinghamský palác a další královská sídla byla prodchnuta módou už před jejím příchodem a jsou dosud. A nejde přitom jen o vévodkyni Kate, která na prstě nosí Dianin prsten a nedávno porodila její třetí vnouče.

Bezchybným módním produktem je sama Alžběta II. Mimochodem víte, proč Její Veličenstvo nosí kabelku? Podívejte se na speciální díl módního magazínu Šatna nahoře ve videu. Tentokrát se v něm u příležitosti svatby prince Harryho a Meghan Markleové Adam Junek věnuje výhradně britské královské rodině.

Dozvíte se, na čem si ujíždí princ Charles. Kdo je nejsofistikovaněji oblékanou členkou rodiny. Nebo jaké přešlapy už napáchala nastávající vévodkyně Meghan.

Magazín Šatna sledujte každý pátek v pořadu plném celebrit Slavní od 10:30 a 18:45 na celoplošné Televizi Seznam.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené